Medycyna Estetyczna

Botox

Profhilo

JaluPro

Własna krew

Cennik

 

Czym jest botoks i jak działa?

Botoks jest lekiem wydawanym na receptę, podawanym wyłącznie Przez lekarza. Działa ona na zasadzie czasowego blokowania
Przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni.

W trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentek, lekarze korzystają z oryginalnego leku botox.

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem nakładany jest krem znieczulający. Lekarz podaje cienką igłą niewielką ilość leku w miejsca wymagające rozluźniania.

 

Czy zabieg jest bezpieczny?

Lek działa miejscowo i nie wchłania się do organizmu. W związku z techniką podania cieniutką igłą, po zabiegu mogą pojawić się niewielkie siniaczki, które znikają 72 h po zabiegu.

 

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekt zabiegu utrzymuje się ok. 3-8 miesięcy.

 

 

Czym jest PROFHILO?

Profhilo® to najnowszy szwajcarski zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu i utracie objętości skóry. Pozwala na całkowitą odbudowę tkanek zniszczonych procesami starzenia. Odżywia komórki i przywraca utracony kontur profilu, dodatkowo poprawiając jędrność skóry na długi czas.

PROFHILO składa się ze stabilizowanego termicznie kwasu hialuronowego o najwyższym na świecie stężeniu – 64mg/2ml.

Kwas hialuronowy jest głównym komponentem rusztowania i gęstości macierzy skóry, który po podaniu uruchomia kaskadę naprawczą i regeneracyjną.

WSKAZANIA:
– brak napięcia i elastyczności skóry
– zmarszczki poziome i pionowe
– utracona objętość i zwiotczenie skóry,
– skóra wiotka, cienka mało elastyczna i przesuszona

EFEKTY:
– efekt odmładzający
– napawa struktury skóry
– przywrócenie owalu twarzy
– efekt przeciwzmarszczkowy
– wygładzenie skóry
– poprawa jędrności policzków
– głębokie nawilżenie skóry
– poprawa wyglądu twarzy
– wygładzenia konturów i zmniejszenia wiotkości skóry twarzy i całego ciała

PRZED ZABIEGIEM:
Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:
Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:
Tak jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:
Terapia składa się z 2 zabiegów wykonywanych w odstępie miesiąca. Uzyskane efekty utrzymują się zazwyczaj od 12 do 18 miesięcy.

Preparaty JALUPRO® to opatentowane połączenie kompleksu 4 aminokwasów glicyny, L-proliny, L-lizyny i L-leucyny, z kwasem hialuronowym, dzięki czemu komórkom skóry dostarczane są dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Zadaniem JALUPRO jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie zmarszczek i bruzd – skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabiegi z jego zastosowaniem przywracają blask i elastyczność skórze oraz zapobiegają utracie jej jędrności. Doskonale działają na skórę twarzy, redukując zmarszczki i zapobiegają jej starzeniu. Ponadto, zastosowanie preparatu zapewnia poprawę wyglądu blizn potrądzikowych oraz rozstępów.

JaluPro Classic

W Jalupro Classic występuje chronione patentem formuła czterech specyficznych aminokwasów L-Glicyny, L-Proliny, L-lizyny, L-eucyny w połączeniu z żelowym, delikatnie lepkim, nieusieciowanym kwasem hialuronowym o wielkości molekuły 200 kDa. Aminokwasy są jedynym substratem naprawdę niezbędnym do inicjowania syntezy białka, dlatego tak istotna jest obecność w produktach JALUPRO kluczowych dla syntezy nowego kolagenu – czterech fundamentalnych aminokwasów w ściśle określonej ilości i proporcji. Moc biorewitalizacyjna tego preparatu przeważa nad właściwościami wypełniającymi, ponieważ stężenie aminokwasow jest tu wyższe niż w jalupro HMW. Moc wypełniająca jest mniejsza. Można oczywiście łączyć stosowanie jalupro Classic z jalupro HMW.

Jalupro HMW

Jalupro® HMW będzie w sposób wyjątkowy nawilżał i dodawał subtelnej objętości, ale dzięki zawartości aminokwasow będzie również pielęgnował twarz, szyję, dekolt, usta, jak również redukował rozstępy, blizny potrądzikowe, pourazowe i zanikowe, dzięki zawartych w nich aminokwasami i kwasu hilauronowego o masie
cząsteczki 1200-1400 KDa. W terapii Jalupro® HMW na pierwsze efekty naturalnej wolumetrii, napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry nie musimy długo czekać, ponieważ widzimy je natychmiast po zabiegu, a finalne efekty pojawiają się w czasie od 1 do 4 m-y od zakończenia terapii. Wtedy to następuje zagęszczenie skóry na skutek syntezy nowego kolagenu. Ostatecznie uzyskane efekty są bardzo trwałe i możemy się nimi cieszyć nawet do pół roku. Jalupro® HMW to sprawdzony, oryginalny produkt medyczny o udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie.

WSKAZANIA:
– wiotkość skóry
– cienie pod oczami
– płytkie i umiarkowane zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu – skóra z oznakami starzenia i fotostarzenia
– skóra pozbawiona blasku, sucha i zmęczona
– rozstępy
– blizny potrądzikowe
EFEKTY:
– spłycenie zmarszczek
– nawilżenie o przedłużonym działaniu
– stymulacja syntezy kolagenu
– poprawa gęstości i elastyczności skóry oraz odżywienie jej komórek
– przyspieszenie procesów gojenia

JAK WYGLĄDA ZABIEG:
Przed zabiegiem na skórę nakładany jest krem znieczulający. Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu podskórnie za pomocą kaniuli lub cienkich igieł odpowiedniego produktu JALUPRO.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY:
Efekty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:
Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów w odstępach 14-21 dni.

Zabiegi z własnej krwi

Terapia osoczem bogatopłytkowym i fibryną komórkową to naturalna biostymulacja odmładzająca z WŁASNEJ KRWI PACJENTA. Zabieg polega na podaniu osocza i/lub fibryny w miejsce na skórze wymagające regeneracji. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. W celu utrzymania regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub innych okolic zaleca się serię 2-3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Osocze bogatopłytkowe
Preparat pozyskany z krwi pacjenta jest koncentratem trombocytów czyli płytek krwi w niewielkiej objętości osocza, które są niezwykle ważne dla regeneracji komórek skóry. Czynniki wzrostu stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Osocze bogatopłytkowe dzięki zawartości tych czynników jest doskonałym materiałem odmładzającym, przyspieszającym gojenie oraz regenerację, w tym odrost włosów.

Fibryna komórkowa
Fibryna jest również pozyskiwana z krwi pacjenta, lecz pozyskujemy ją podczas procedury odwirowania i izolowania. Fibryna charakteryzuje się bardzo dużą liczbą płytek krwi, leukocytów i komórek macierzystych. Płytki krwi zawarte w fibrynie dłużej w porównaniu z osoczem uwalniają czynniki wzrostu, cytokiny, powodują też migrację komórek macierzystych do miejsca podania. Skoncentrowana formuła sprawia, że preparat utrzymuje się i działa dłużej w miejscu aplikacji, dzięki czemu efekty związane z przebudową, regeneracją i naprawą struktury skóry są bardziej widoczne.

WSKAZANIA:
– odbudowa skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
– wysuszona skóra z oznakami zmęczenia
– rozstępy i cellulit
– pacjenci z ryzykiem wystąpienia alergii
– zabieg jest uzupełnieniem po zabiegach laseroterapii, działa jak opatrunek
– problem wypadających włosów

EFEKTY:
– skóra odzyskuje jędrność
– skóra odzyskuje młodzieńczy blask
– poprawia kondycje skóry i niweluje zmęczenie
– redukuje drobne zmarszczki

PRZED ZABIEGIEM:
W celu uzyskania osocza bogatopłytkowego konieczne jest pobranie niewielkiej ilości krwi pacjenta. W następnym etapie jest ona odwirowana i odpowiednio przygotowana do wstrzyknięcia. Dzięki zastosowaniu specjalnej wirówki możliwe jest odwirowanie z osocza surowicy, która jest bogata w płytki krwi, co przekłada się na jej wysokie właściwości odżywcze.

PRZEBIEG ZABIEGU:
1.Pobranie krwi. Krew pobierana jest od pacjenta w pozycji siedzącej, a u osób szczególnie wrażliwych w pozycji leżącej. Krew pobierana jest z żyły w zgięciu łokciowym. Średnia ilość pobranej krwi: 8-16 ml (1-2 probówki).
2. Otrzymanie osocza i/lub fibryny.
3. Podanie pozyskanego osocza i/lub fibryny iniekcyjnie do skóry za pomocą mezoterapii.

Cennik Zabiegów

Botox – bruksizm 900 zł
Botox – broda brukowana 300 zł
Botox – cała twarz 1500 zł
Botox – kurze łapki 500 zł
Botox – lifting szyi 900 zł
Botox – lip flip 300 zł
Botox – lwia zmarszczka 500 zł
Botox – nadpotliwość 1100 zł
Botox – opadajace kąciki ust 300 zł
Botox – otwarcie oczu 300 zł
Botox – unoszenie czubka nosa 300 zł
Botox – zmarszczka pod nosem 300 zł
Botox – zmarszczki dolnych powiek 300 zł
Botox – zmarszczki królicze na nosie 300 zł
Botox – zmarszczki palacza 300 zł
Botox – zmarszczki poprzeczne czoła 500 zł
Botox – lwia zmarszczka + kurze łapki 900 zł
Botox – lwia zmarszczka + kurze łapki + czoło 1200 zł

Jalupro
Jalupro Classic 700 zł
Jalupro Classic + HMW 1500 zł
Jalupro HMW 1000 zł
Jalupro + osocze bogatopłytkowe 700 zł

Profhilo 1100 zł
Profhilo Body 1 zabieg 3 ml 1600 zł

Neauvia hydro Deluxe 2,5 ml 700 zł

Osocze bogatopłytkowe + fibryna komórkowa 700 zł
Plasma Complex – fibryna strukturalna + fibryna komórkowa 1000 zł
Osocze bogatopłytkowe – stymulacja wzrostu włosów 700 zł

Konsultacja lekarska (odliczone od ceny zabiegu) – 100 zł

Adres:
Wojkowice ul. Zdrowa 6
55-020 Żórawina
tel. 71 316 40 27

Godziny pracy: Pon. - Czw.: 8.00-20.00, Pt: 8.00-18.00
Rejestracja On-line: Zarejestruj Wizytę Online

Potrzebujesz pomocy? Nie zwlekaj.
Zadzwoń i umów wizytę jak najszybciej.