Technologia

WZÓR ERGONOMII: Unit A-dec 500 to fotel stomatologiczny, który zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie Pacjenta i wyjątkowym komforcie pracy stomatologa. Konstrukcja unitu stomatologicznego A-dec 500 umożliwia dowolne ustawienie (obrót o około 270°) konsoli lekarza, konsoli asystenckiej, lampy zabiegowej i bloku spluwaczki względem fotela i Pacjenta. Unit A-dec 500 posiada panel sterowania Deluxe, za pomocą którego można ustawiać fotel, lampę dentystyczną, funkcje spluwaczki, końcówki, zintegrowane akcesoria oraz inne urządzenia elektryczne.

Milowy krok w stomatologii cyfrowej. Jedno z najdoskonalszych urządzeń 3D, Carestream Dental, jest teraz dostępny z modułem obrazowania cefalometrycznego. Nowe CS 8100CS 3D to wielofunkcyjne 4-in-1 rozwiązanie do przetwarzania obrazu, łączące wielokrotnie nagradzaną technologię panoramiczną 2D, moc obrazowania CBCT i skanowanie 3D z najszybszą na świecie cefalometrią. Daje to możliwość uzyskania nowoczesnego i praktycznego systemu do jednolitego obrazowania.

Myjnia MELAtherm jest nowoczesnym urządzeniem czyszcząco-dezynfekującym zaprojektowanym zgodnie z normą EN15883-1 i –2 oraz europejskimi standardami dla maszyn myjąco-dezynfekujących. Myjnia jest przeznaczona do szybkiego i higienicznego przygotowywania zabrudzonych instrumentów do sterylizacji na najwyższym poziomie.

Jedno z najdoskonalszych urządzeń 3D Carestream Dental jest teraz dostępny z cefalometrycznym modułem obrazowania. Nowy tomograf CS 8100CS 3D to wielofunkcyjne, 4-in-1 rozwiązanie do przetwarzania obrazu łączące wielokrotnie nagradzaną technologię panoramiczną 2D, moc obrazowania CBCT i skanowanie 3D z najszybszą na świecie cefalometrią. Dzięki czemu możesz zyskać nowoczesny i praktyczny system do jednolitego obrazowania.

Kolejną innowacją tomografu CS 8100 3D jest współpraca z systemami CAD / CAM. Dzięki tej funkcji operator może tworzyć wirtualne modele 3D przez skanowanie tomograficzne tradycyjnych wycisków. Uzyskane w ten sposób dane mogą być wysyłane bezpośrednio do systemu CAD / CAM CS Solutions lub przesyłane w postaci uniwersalnych plików STL do systemów frezujących innych producentów.

W sensorze tomografu CS 8100 3D zastosowano najnowszą technologię 4T CMOS redukującą szumy oraz dostarczającą bardzo szczegółowe i skontrastowane obrazy przy niskiej dawce promieniowania. Użytkownik może wybrać jeden z definiowanych programów zapewniających optymalne pole widzenia 3D dostosowane do potrzeb diagnostycznych: 5×5 cm dla codziennych badań ogólnych takich jak lokalne patologie, endodoncja czy obrazy 1 implantu oraz pola 5 x 8 cm lub 8 x 9 cm dla obrazowania jednego lub dwóch łuków zębowych. Na szczególną uwagę zasługują również tryby dwa tryby: pediatryczny niskiej dawki (4×4 cm) oraz tryb EndoHD, zapewniający skanowanie w najwyższej na rynku rozdzielczości 75 µm. Tryb ten pozwala uchwycić najdrobniejsze szczegóły anatomiczne korzenia i morfologii kanału.

Cyfryzacja usług stomatologicznych.

Dzięki tomografii możemy planować i wdrażać leczenie opierając się na technologiach cyfrowych.

Skanowanie modeli, skanowanie zębów, drukowanie modeli 3D, przygotowanie szablonów chirurgicznych.

Adres:
Wojkowice ul. Zdrowa 6
55-020 Żórawina
tel. 71 316 40 27

Godziny pracy: Pon. - Czw.: 8.00-20.00, Pt: 8.00-18.00
Rejestracja On-line: Zarejestruj Wizytę Online

Potrzebujesz pomocy? Nie zwlekaj.
Zadzwoń i umów wizytę jak najszybciej.